Моніторування ЕКГ по Холтеру – ефективна діагностика захворювань серця

🤔 Проблеми із серцем: періодичні болі, тяжкість у грудях, задишка, запаморочення та втрата свідомості?

Моніторування ЕКГ по Холтеру — це ефективна діагностика захворювань серця. Даний вид дослідження дозволяє проводити безперервну реєстрацію динаміки серця на ЕКГ, відстежувати зміни у роботі серця пацієнта протягом усього дня в умовах його природної активності.

👌 У клініці “Garvis|Сімейний лікар” досвідчені лікарі проконсультують та встановлять сучасний кардіомонітор Mawi Biosensor Patch.

Багатоденний моніторинг – це новий стандарт виявлення порушень серцевого ритму. Водонепроникний і простий у носінні, покращена якість діагностики та повний звіт даних вже на 7-й день моніторингу.

☝️ РЕКОМЕНДОВАНО ДЛЯ:

— здорових чоловіків та жінок будь-якого віку, з метою контролю функцій серця та їх змін у повсякденному житті, при заняттях спортом або інтенсивним фізичним навантаженням, при стресі;
— чоловікам старше 35 років для раннього виявлення захворювань серця;
— жінкам віком понад 40 років для раннього виявлення захворювань серця;
— пацієнтам зі скаргами на перебої в роботі серця, напади серцебиття та/або задишки, епізоди запаморочення, непритомність. А також з метою виявлення порушень серцевого ритму, якщо аритмія виникає не кожну добу, а кілька разів на тиждень.

🔸 Час проведення: 3 доби;
🔸 Підготовка до дослідження: не потрібна;
🔸 Протипоказання: не встановлюється пацієнтам із кардіостимулятором;
🔸 Висновок: на 7-й день з дати встановлення.

Приходьте на консультацію кардіолога, та встановлюйте сучасний кардіомонітор Mawi Biosensor Patch. Здоров’я – це наша турбота!

Комментировать

Українська UK Русский RU