Вакцинація препаратом Інфанрікс

Після народження дитини перед батьками гостро стає серйозне питання – вакцинація АКДС для профілактики кашлюку, дифтерії та правця та багатьох інших найсильніших вірусів. Дитячий організм особливо схильний до зараження небезпечними життя інфекційними вірусами, оскільки слабкий і нестійкий. Більшість батьків бояться робити це щеплення своєму малюку через високий ризик розвитку побічних ефектів. Цю проблему можна вирішити за допомогою ультрасучасних, безпечних, імунобіологічних препаратів європейської якості, які на даний момент з'явилися в клініці «Сімейний лікар».
Препарати представлені вакцинами Інфанрікс та Інфанрікс Гекса. Виробництвом цих препаратів займається найкращий із розробників вакцин — бельгійська компанія GlaxoSmithKline. Це безпосередньо їхні дітища.
Infanrix – безклітинний (ацелюлярний) препарат, що не має бактеріальних клітин (використовуються лише деякі фрагменти клітинної стінки бактерій), що захищає від трьох серйозних інфекцій: кашлюк, дифтерія та правець. Вакцина практично виключає ризик поствакцинальних реакцій, ускладнень та благополучно переноситься навіть дітками – алергіками, бо містить у 30 разів менше білка, ніж у вітчизняних АКДП (клітинних препаратах для вакцинації).
Infanrix Hexa – одна з кращих комбінованих вакцин, одним уколом якої організм дитини можна захистити від шести найнебезпечніших інфекційних вірусів: дифтерія, правець, кашлюк, поліомієліт, гепатит В та гемофільна інфекція типу B. Так само, як і Інфанрікс, Інфанрікс Гекса – це безкле вакцина, зі зниженою кількістю білкових молекул, що сприяє низькому відсотку виникнення ускладнень та певних негативних реакцій дитини на вакцинацію.
У медичному центрі «Сімейний лікар» Ваші діти отримають грамотну, кваліфіковану педіатричну допомогу, а також надійний захист від найнебезпечніших інфекцій, пройшовши вакцинацію високоефективними та безпечними препаратами Інфанрікс та Інфанрікс Гекса.
Коли на кону здоров'я та безпека Вашої дитини - вибирайте тільки найкращі препарати для вакцинації, що зарекомендували себе!
Кількість вакцини обмежена!
Поспішайте підібрати зручний день та час для вакцинації, за адресою: пр. Героїв, 17А

Коментувати

Українська UK Русский RU