Вакцинація від кору препаратом Priorix™ / Пріорікс™

У медичному центрі «Сімейний лікар» відкрито сертифікований кабінет, де проводяться планові імунопрофілактичні щеплення дітям та дорослим вакцинами провідних європейських виробників.
Почнемо з того, що кір – це одна з дитячих інфекцій, чий збудник особливо заразний, або, як кажуть імунологи, йому властива надзвичайно висока контагіозність (здатність дуже швидко передаватися від хворих людей – здоровим). У разі навіть не потрібен тісний контакт із хворим. Вірус кору легко долає відстань у десятки метрів із повітряним потоком. Оскільки кір відноситься до летких контагіозних вірусів, більшість людей хворіють на неї ще дітьми, набуваючи згодом довічного імунітету.
Цей вірус дуже любить вражати клітини дихальної системи, кишечник, і, що особливо важливо – клітини центральної нервової системи. У різних дітей різний перебіг кору та інтенсивність висипів. Все залежить від індивідуальності імунної системи - кір може бути як легкої форми, так і важкого, загрозливого для життя.

Як захиститись від вірусу кору?

Найдієвіший спосіб захистити свою дитину і саму себе від кору, як і від інших інфекційних вірусів, є – вакцинація (активна імунізація), яка є введенням у людський організм живих вірусів. Вакцинні віруси дуже ослаблені, тому зовсім не небезпечні ні для щепленої людини, ні для людей, що оточують її. Імунітету, сформованого після щеплення, достатньо для надійного захисту на все життя.

Яка вакцина проти кору застосовується у клініці Сімейний лікар?

На сьогоднішній день в Україні та в клініці «Сімейний лікар» застосовується вакцина бельгійського виробництва під назвою «Пріорікс». Завдяки дуже зручній комбінованій формі, дана вакцина дає захист відразу від кількох серйозних захворювань, таких як: кір, краснуха та паротит (свинка).
Переваги вакцини «Пріорікс»: мала кількість баластових речовин, лише один укол (мінімум стресу) і, відповідно, мінімум візитів до лікаря!

Коли потрібно вакцинуватися від кору та кому?

Згідно з календарем щеплень, затвердженим Міністерством Здоров'я України, Вакцинація проти кору проводиться двічі: у 12 місяців та у 6 років.
Також необхідна планова вакцинація дітям 15-17 років і дорослим, не щепленим раніше, або не мають відомості про дане щеплення, а також не перехворіли на кір.
Пам'ятайте – легше запобігти вірусу, ніж зіткнутися з його наслідками для організму.
Якщо виникли питання щодо вакцинації від кору, у клініці Сімейний лікар завжди будуть раді проконсультувати Вас, підібрати зручний день та час для запису на вакцинацію.

Коментувати

Українська UK Русский RU