сценарій

лікарі

Розпопова Ірина Іванівна

гастроентеролог

Березницька Ганна Григорівна

Акушер-гінеколог, найвища категорія. Головний лікар МЦ "Сімейний лікар"

Журавель Наталія Вадимівна

Невропатолог (невролог), вища категорія

Кузнєцова Наталія Андріївна

Дерматовенеролог дорослий та дитячий, вища категорія

Рязанова Олена Вікторівна

Кардіолог, вища категорія

Шульпіна Олена Олександрівна

Ревматолог, друга категорія

Князєва Ірина Леонідівна

Нефролог, найвища категорія, к.м.н.

Ніколаєнко Тетяна Петрівна

Гематолог, вища категорія

Белань Світлана Степанівна

Дерматовенеролог дорослий та дитячий, вища категорія

Пирля Валентина Павлівна

Ендокринолог, доктор медичних наук

Новгородова Владлена Олександрівна

Отоларинголог, перша категорія

Барсукова Лариса Ізотівна

Дерматовенеролог дорослий та дитячий, вища категорія, к.м.н.

Зеленецька Анжела Вікторівна

Психіатр, перша категорія

Чабаненко Анжела Вікторівна

Психотерапевт дорослий та дитячий, сексопатолог дорослий

Гаврик Людмила Миколаївна

Ендокринолог, вища категорія

Данилина Олена Сергіївна

Інфекціоніст, найвища категорія

Демешкіна Лариса Вікторівна

Гастроентеролог, вища категорія

Гарагуля Ганна Андріївна

Пульмонолог, найвища категорія, к.м.н.

Сулоєва Олена Леонідівна

Сонолог дорослий та дитячий, вища категорія

Воронкін Олександр Андрійович

Отоларинголог, найвища категорія

Совпель Наталія Вікторівна

Сонолог дорослий та дитячий, вища категорія

Птушкіна Діана Олександрівна

Дієтолог дорослий та дитячий, гастроентеролог дорослий

Садівників Сергій Анатолійович

Сонолог, найвища категорія

Спірідонова Тетяна Борисівна

Сонолог, найвища категорія

Зигало Ельвіра Вікторівна

гастроентеролог

Воротеляк Ольга Василівна

Ендокринолог дитячий

Кузнєцова Юлія Олегівна

Сонолог дорослий та дитячий

Захарова Наталія Вікторівна

Сонолог дорослий та дитячий

Шиман Артем Борисович

Сонолог дорослий

Черевична Валерія Валеріївна

Акушер-гінеколог, вища категорія

Гутникова Вікторія Володимирівна

Сонолог дорослий та дитячий, перша категорія

Ковальова Ольга Тарасівна

Отоларинголог, найвища категорія

Синельникова Ольга Миколаївна

Невропатолог, вища категорія

Дронь Дмитро Анатолійович

Невролог, найвища категорія

Чубатенко Ігор Анатолійович

Уролог, вища категорія

Левчук Інна Миколаївна

Сонолог дорослий та дитячий, вища категорія

Сотнікова Наталія Анатоліївна

Оториноларинголог дорослий та дитячий, перша кваліфікаційна категорія

Щербина Дар'я Юріївна

лікар ультразвукової діагностики

Симонова Тетяна Леонідівна

Кардіолог, вища категорія

Тихонова Ірина Сергіївна

Невролог, друга кваліфікаційна категорія

Карпенко Наталія Вікторівна

Гінеколог, сонолог, перша кваліфікаційна категорія

Юрима Марина Олександрівна

Ендокринолог, сонолог, перша кваліфікаційна категорія

Гаркуша Євген В'ячеславович

Гінеколог, сонолог, перша кваліфікаційна категорія

Алексюк Юлія Олександрівна

Отоларинголог дитячий та дорослий, вища кваліфікаційна категорія

Бакчинова Ірина Петрівна

Ендокринолог, друга категорія

Симонова Олена Віталіївна

Лікар-ендоскопіст, вища кваліфікаційна категорія, кандидат медичних наук

Українська UK Русский RU